احترام احترام میاره

احترام احترام میاره

احترام

همه ی شما دوست دارید آدم های دور اطرافتون بهتون احترام بزارن و برای شما ارزش قائل شوند.
احترام به معنی بزرگ داشتن و حفظ حقوق وارزش دادن به دیگران است که برای بدست اوردن آن فقط کافی است حقوق دیگران را زیر پای نگزارید .هر چقدر برای دوستان و آشنایان خود احترام قائل شوید به همان اندازه مورد احترام آنها قرار میگیرید ،در مقابل دیگران احساس کنید مقابل آیینه ای ایستاده اید که هر رفتاری انجام میدهید آنها نیز همان رفتار را نشان میدهند .
خیلی از انسانها برای دیگران ارزش و احترامی قائل نمیشوند اما دوست دارند که دیگران صمیمانه و خوشرو و با احترام با آنها برخورد کنند ،اولین قدم برای قابل احترام شدن از نظر دوستان این است که شما هم برای نظر انها و طرز فکر انها ارزش قائل شوید زیرا هر انسانی طرز فکر خودش را دارد

،از مسخره کردن و کوچک شمردن آنها خوداری کنید زیرا این عمل در اصل باعث احساس ضعیف بودن و شرمندگی طرف مقابل شده و اعتماد به نفس او را پایین می اورد.
انسانی که برای خود ارزش قائل شود و به تصمیمات خود اعتماد داشته باشد ،دارای اعتماد به نفس و قابل احترام است و همین باعث میشود که در جامعه و محیط کار فردی محترم شمرده شود.
احترام ،احترام میخواهد ،حفظ کردن اعتبار دیگران ،داشتن اقتدار و مهربانیت ،صمیمیت با دوستان،رعایت ادب و حتی پوشش مناسب داشتن در جامعه از جمله مواردی هستند که باعث میشود شما برای دیگران قابل احترام و تمجید باشید.

آندره وزالیوس:اگر همه ی مردم ارزش احترام را میدانستند و در زندگی به آن عمل میکردند ،دنیا گلستان میشد

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۹۳۹

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *