راه اندازی کسب وکار درحوزه ی حمل و نقل جاده ای

علی معقولی در برنامه وقت کار به سوال بیننده محترم راجب به راه اندازی حمل و نقل جاده ای پاسخ می دهد:

سلام مرادی هستم از تهران
می خواستم در مورد راه اندازی کسب و کار در حوزه حمل ونقل جاده ای سوال کنم. که از کجا باید شروع کنم و یک کارشناس وارد در این زمینه بهم معرفی کنید. در ضمن شغل من هم در این زمینه است. ممنون میشم.

کلیات کار به این صورت است که ببینیم نیاز های افرادی که در این شغل هستن چی هست.
مثلا راننده ها در جاده چه نیاز هایی دارن، با پرس و جو میشه به این نیاز ها پی برد و اینکه خودشون هم در این شغل فعالیت دارند.
ببینن نیاز هاشون چی هست؟ یک راننده چه مشکلاتی داره؟ چه معظلاتی داره؟
یکی از مشکلاتی که هست مثلا راننده از تهران به نیشابور بار میاره و اونجا بار گیرش نمیاد باید چند شب اونجا منتظر بار بمونه. اگر شما بتونین به یک شکلی یک کسب و کاری راه اندازی کنین ، یا با دفاتر باربری هماهنگ کنی برای مشتریان بار پیدا کنی که منتظر نباشن یک کمک بزرگی هست.

یا هر کاری که بشه به رانندگان که یک قشر زحمت کش هستند روزها و هفته ها از خانواده ها دور هستن کمک کنی میشه یک کسب و کار .

دقیقا کاری که شرکت اسنپ انجام داد. راننده آزانس هایی که سرویس می بردند خالی بر می گشتن ولی این شرکت یک کاری انجام داد که هم رفتنی مسافر داشته باشن و هم برگشتنی. درسته یک مقدار کرایه شون کم هست ولی ایده شون خیلی خوبه.

فاطمه معقولی هستم لیسانس it. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

اینجاکلیک کن