چگونه هم تیمی پیداکنیم؟

راجع به پیدا کردن هم‌تیمی سؤال پرسیدن
برنامه‌نویس موبایل هستم و به دنبال هم‌تیمی برای نمونه کار و کسب درآمد با هم هستیم. آگهی در دیوار و شیپور گذاشتم دنبال کار در سایت جابینجا گشتم ولی ناموفق بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید که هم‌تیمی چطور پیدا کنم.
احسنت به شما که دنبال کار تیمی هستید. در کشور ما چون کار تیمی فرهنگش جا نیفتاده، خیلی‌ها این کار را انجام نمی‌دهند و می‌خواهند تنهایی کار را انجام بدن و موفق نمی‌شوند. بعضی‌ها اشتباهاً هم‌تیمی مثل خودشان پیدا می‌کنند. مثلاً طرف برنامه‌نویس هست و سرمایه‌ام، سابقه کار و تجربه نداره یکی مثل خودش پیدا میکنه و این کار اشتباه هست.
هم‌تیمی که شما پیدا می‌کنید باید مکمل شما باشه که اگر یک نفر در بازار نبود و تجربه نداره باید یک نفری را پیدا کند که این مشکل را نداشته باشد. به نظر من افراد زیادی هستن فارغ التحصیل دانشگاه هستند و دنبال کار می‌گردند. شما اگر طرحی دارین و ایده‌ای دارین بهشون پیشنهاد بدین و کارتون را معرفی کنید.
خیلی‌ها مشتاق هستند که یک هم تیمی داشته باشند و کار را شروع کنند. همچنین پیشنهاد میکنم به دفاتر کاریابی مراجعه کنید کسانی که دنبال کار هستند و رشته ی شما را دارند را پیدا کنید و با آنها هماهنگ باشید.
یا اینکه میتونید به مراکز رشد برین و در آنجا جوانان خلاق و نخبه جمع هستند میتونید به صورت تیمی کارتون را شروع کنید.
مراکز رشد کجا هستند؟
پارک های علم و فناوری کارش همین هست که جوان های نخبه را جذب می کنند و حمایتشان می کنند . کسانی که ایده خوب دارند و یا اختراعی ثبت کرده اند، به این مراکز برن حمایت می شوند.
بخش R&D شرکت ما عضو مرکز رشد نیشابور هست. حمایت های خیلی خوبی دارند، مشاوره بهتون میدن، وام میدن، دفتر کار رایگان در اختیارتون میزارن. همه مراکز استان ها این مراکز را دارند. خیلی از شهرستان ها نیز دارند.

فاطمه معقولی هستم لیسانس it. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

اینجاکلیک کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳۳

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *