علی معقولی دربرنامه وقت کار (ساخت جعبه چوبی)

پاسخ علی معقولی به سوال بیننده عزیز در برنامه وقت کار از شبکه ایران کالا:

من میخوام در زمینه ساخت جعبه های چوبی یا تزئینی کار کنم ولی در مورد این حرفه اطلاعاتی ندارم. در صورت امکان در مورد نحوه آموزش و شروع این کار و همچنین بازار کار این محصول من را راهنمایی کنید؟
پاسخ:
کاری که میخواهید انجام بدین یک کار خاص هست و خیلی خوبه و کمتر کسی هست که چنین کاری را انجام بده ولی فروش انها کمی مشکل است. ولی راه داره من پیشنهادم این هست که کسانی که دستگاه CNC دارند از آن ها کمک بگیرید.
لازم نیست تجهیزات و دستگاه CNC بخرید، شما طرح ها و ایده هاتون را بدین اون کسی که دستگاه CNC داره طرح های شما را در بیاره و خودتون آنها را به هم متصل کنید.

برای فروش هم بهتره کالا های سفارشی بگیرین یعنی از طریق شبکه های مجازی تبلیغات کنید مثلا صندوقچه ای درست کنید که عکس طرف روی صندوقچه توسط CNC حک بشه یا تکنیک هایی هست که میان عکس را روی صندوقچه چاپ می کنند.

اتفاقا من خودم از یک خانم هنرمندی یکی از این صندوقچه ها با قیمت خوبی تهیه کردم و خیلی راضی ام و فکر خوبی هست. این رو ادامه بدین کار خوبی میشه.

فاطمه معقولی هستم لیسانس it. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

اینجاکلیک کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳۳