علی معقولی دربرنامه وقت کار(شغل بعد از بازنشستگی)

علی معقولی در برنامه وقت کار به سوال بیننده محترم راجب شغل بعد از بازنشستگی  پاسخ می دهد:

سوال بیننده عزیز:

آقای زارع
گفتن که. ۵۲ سال دارم و هشت ماه است که بازنشسته شده ام. دنبال کاری برای این دوران هستم. دیپلمه فنی هستم. بیست سال رئیس بخش تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی بودم. آیا می تونم مغازه برق صنعتی مثل فروش کالا و اجرا تاسیس کنم؟
پاسخ:
احسنت به شما که بعد از باز نشستگی هم می خواهید کار کنید و کاش می شد من در خدمت شما شاگردی کنم. چون من خودم خیلی به کارهای فنی علاقه دارم.
من پیشنهاد نمی کنم که برین فروشگاه راه اندازی کنید تواین شرایط که خاص هست.
من پیشنهاد میکنم خیلی از شرکت ها ، شرکت های کوچک توان استخدام یک نیرو مخصوص برای سرویس و تعمیرات دستگاه ها شون را ندارند.

شما و چند تا جوان با هم تشکیل یک تیم بدین و دست اون جوان ها رو هم بگیرین و بهشون یاد بدین و با تیم خودتون به شرکت ها برین و خودتون را معرفی کنین و بگین ما سرویس و نگهداری دستگاه های شما را انجام میدیم . حضور مستمر شما آنجا لازم نیست ماهی یک بار، دو هفته ای و یا هفته ای یک بار برین بازدید کنید. اگر مشکلی داشت رفع کنید و به این شکل قرار داد ببندید .
شما اگر ۱۰ تا شرکت بتونین قرار داد ببندید از هر کدوم ماهی ۵۰۰ تومان بگیرین یک رقم قابل توجهی میشه و فکر میکنم این بتونه خیلی مفید باشد. چون سابقه و تجربه هم دارین. و قطعا از تجربه تون بهتر استفاده کنید.

فاطمه معقولی هستم لیسانس it. تلاش می کنم این وب سایت بستری مفید و ارزش آفرین برای تمام بازدیدکنندگان باشد و مطالبی مفید در زمینه نمای ساختمان به اشتراک گذاشته شود. منتظر نظرات ارزشمند شما برای بهبود این وب سایت هستم.

اینجاکلیک کن

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *